ALF40C102DH250
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALF40C102DH
ALF40C102DH250 Hakkında
KEMET ALF40C102DH250, 1000µF kapasitansı ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Press-Fit radial montaj tipiyle through-hole uygulamalarında kullanılır. 164mOhm ESR değeri ile düşük empedans özelliği gösterir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 8000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta 5.78A ripple akımı kapasitesine ve 125mOhms impedansına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılabilir. ±20% tolerans ile standart elektriksel performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 164mOhm @ 100Hz
Impedance 125 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole, Press-Fit
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V