ALE14F12
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
ALE14F12
ALE14F12 Hakkında
Panasonic ALE14F12, genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobini ile çalışan bu rölede SPST-NO (1 Form A) kontağı bulunmaktadır. 16A kontakt kapasitesi ve 277VAC maksimum switching voltajı ile, endüstriyel kontrol uygulamalarında, otomasyon sistemlerinde ve elektrik devrelerinde anahtarlama işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır. 20ms işletme süresi, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve through hole montaj türü sunmaktadır. 33.3mA bobini akımı ile düşük güç tüketimi sağlar. Class F yalıtım sınıfına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 33.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 16 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 277VAC - Max