ALC80H152FP450
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80H152FP
ALC80H152FP450 Hakkında
KEMET ALC80H152FP450, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, snap-in radyal montajı destekler. 5 kulaklı kasa yapısı, gücü yüksek uygulamalarda kullanım için uygundur. Düşük ESR değeri (109 mOhm @ 100Hz) ve impedansı (70 mOhms) ile yüksek frekans uygulamalarında etkili performans sağlar. 14.04 A (10 kHz) ve 6.25 A (100 Hz) ripple akım kapasiteleri bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında işletilmesine izin veriyor ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantilidir. Toleransı ±20% olup, genel amaçlı endüstriyel, enerji dönüştürme ve güç uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 109mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V