ALC80G242FP350
CAP ALUM 2400UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80G242FP
ALC80G242FP350 Hakkında
KEMET ALC80G242FP350, 2400 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime uygun olarak tasarlanmış bu bileşen, radial konfigürasyonda snap-in montajı ile sağlanır. ESR değeri 100Hz'de 61mOhm, impedansı ise 33mOhms'dir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 15.72A, düşük frekans (100Hz) ripple akımı 7.19A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılan endüstriyel seviye bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 100Hz
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V