ALC80G202KP450
CAP ALUM 2000UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80G202KP450
ALC80G202KP450 Hakkında
KEMET ALC80G202KP450, 2000 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montajlı, 5 kablolu paket tipi ile yüksek güç uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 9000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 84 mOhm ESR ve 55 mOhm impedans değerleriyle, 10 kHz'de 15.77 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel güç kaynakları, invertörler, elektrik motor sürücüleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 84mOhm @ 100Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.77 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.58 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V