ALC80F821CD200
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F821CD200
ALC80F821CD200 Hakkında
KEMET ALC80F821CD200, 820 µF kapasitansı ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömre sahiptir. 257 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ölçülmüş, 154 mOhms impedans karakteristiğine sahiptir. 10 kHz'de 5.72 A, 100 Hz'de 2.52 A ripple akım toleransı bulunmaktadır. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 257mOhm @ 100Hz
Impedance 154 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V