ALC80F750BB500
CAP ALUM 75UF 20% 500V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80F750BB
ALC80F750BB500 Hakkında
KEMET ALC80F750BB500, 75 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 6000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de sunulmaktadır. Düşük ESR değeri (2.263Ω @ 100Hz) ve 2.15A ripple current kapasitesi (10 kHz) ile endüstriyel güç kaynakları, invertörler, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devrelerinde uygulanabilir. Yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 75 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.263Ohm @ 100Hz
Impedance 1.564 Ohms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V