ALC80F561EF450
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F561EF450
ALC80F561EF450 Hakkında
KEMET tarafından üretilen ALC80F561EF450, 560 µF kapasitansı ve 450V voltaj derecelemesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipi ile através delikli PCB'lere uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100Hz'de 240mOhm ESR ve 10kHz'de 7.97A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj cihazları ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisi sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.97 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V