ALC80F473EL040
CAP ALUM 47000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F473EL
ALC80F473EL040 Hakkında
KEMET ALC80F473EL040, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Snap-In montaj tipinde olan bu kondansatör, yüksek ripple current kapasitesine sahiptir. 10 kHz'de 14.81 A ripple current dayanımı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında işlem görebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 17 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. Through hole montajı nedeniyle konvansiyonel PCB tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.81 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.06 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V