ALC80F432CB063
CAP ALUM 4300UF 20% 63V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80F432CB063
ALC80F432CB063 Hakkında
KEMET ALC80F432CB063, 4300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Through-hole montaj tipinde radial, snap-in konfigürasyonda sunulan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 7000 saat ömür garantisi 105°C'de verilmektedir. 100Hz'de 82mOhm ESR ve 60mOhm impedans değerleri ile 10kHz'de 6.8A ripple akım kapasitesi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve frekans filtresi gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 82mOhm @ 100Hz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.41 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V