ALC80F431DF450
CAP ALUM 430UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F431DF450
ALC80F431DF450 Hakkında
KEMET ALC80F431DF450, 430µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 8000 saat ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans ile ±450V çalışma voltajında, düşük ESR (304mOhm @ 100Hz) ve impedans (176mOhms) değerleri sayesinde güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda stabilizasyon ve filtreleme işlevlerinde tercih edilir. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 304mOhm @ 100Hz
Impedance 176 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V