ALC80F431CF350
CAP ALUM 430UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F431CF350
ALC80F431CF350 Hakkında
KEMET ALC80F431CF350, 430 µF kapasitansına sahip 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirme için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 316 mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 7000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 10 kHz'de 6.2 A ripple current kapasitesine ve 100 Hz'de 2.23 A ripple current seviyesine sahiptir. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 430 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 316mOhm @ 100Hz
Impedance 165 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V