ALC80F392BD063
CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F392BD
ALC80F392BD063 Hakkında
KEMET ALC80F392BD063, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile çalışan bu komponent, radial snap-in montaj tipinde sunulmaktadır. ±20% toleransa ve 6000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 5.39A ripple akım kapasitesi sunarak güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. ESR değeri 96mOhm @ 100Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 96mOhm @ 100Hz
Impedance 72 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.39 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V