ALC80F361DC350
CAP ALUM 360UF 20% 350V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80F361DC350
ALC80F361DC350 Hakkında
KEMET ALC80F361DC350, 360 µF kapasitanslı 350V derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 8000 saat ömür ile endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde yer alan güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanıldığı gibi, düşük frekans ripple akımı (2.04 A @ 100 Hz) ve yüksek frekans ripple akımı (5.36 A @ 10 kHz) özellikleri ile geniş frekans bandında çalışabilir. 381 mOhm ESR değeri ile kararlı performans sunar ve -40°C ile +105°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 360 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 381mOhm @ 100Hz
Impedance 201 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V