ALC80F331EB400
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F331EB400
ALC80F331EB400 Hakkında
KEMET ALC80F331EB400, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through-hole montajlı radyal snap-in kasa türüne sahiptir. ESR değeri 384 mOhm @ 100Hz, impedansı 200 mOhm olarak belirtilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 5.16 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 2.07 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç elektronikleri ve yüksek voltaj devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 384mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.16 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V