ALC80F331CB250
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F331CB250
ALC80F331CB250 Hakkında
KEMET ALC80F331CB250, 330µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip bu komponentin ESR değeri 524mOhm @ 100Hz ve empedansı 306mOhms'tır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekansta (10kHz) 3.98A, düşük frekansta (100Hz) 1.62A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponenter, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerjilendirme sistemlerinde kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye direkt olarak entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 524mOhm @ 100Hz
Impedance 306 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V