ALC80F331BD250
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F331BD250
ALC80F331BD250 Hakkında
KEMET ALC80F331BD250, 330µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini karşılar. ESR değeri 532mOhm @ 100Hz, empedansı 314 mOhms'tir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 10 kHz'de 3.53A, 100 Hz'de 1.53A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve AC/DC konverter uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 532mOhm @ 100Hz
Impedance 314 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V