ALC80F302DC100
CAP ALUM 3000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F302DC
ALC80F302DC100 Hakkında
KEMET ALC80F302DC100, 3000 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 102 mOhm ESR ve 84 mOhms impedans değerleriyle düşük frekans (100Hz'de 4.94A) ve yüksek frekans (10kHz'de 6.65A) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 102mOhm @ 100Hz
Impedance 84 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.94 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V