ALC80F301CF450
CAP ALUM 300UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F301CF450
ALC80F301CF450 Hakkında
KEMET ALC80F301CF450, 300 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) çalışabilir. 7000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ile 430 mOhm ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 5.94 A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, doğrultma devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Yüksek voltaj endüstriyel elektronik devreleri, inverterler ve kontrol sistemlerinde tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Impedance 247 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V