ALC80F272EL250
CAP ALUM 2700UF 20% 250V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80F272EL
ALC80F272EL250 Hakkında
KEMET ALC80F272EL250, 2700 µF kapasitansı ve 250 V nominal gerilimi ile yüksek kapasitif değerlere ihtiyaç duyulan uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 9000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 72 mOhm ESR değeri ve 45 mOhm impedansı ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımlarına (-40°C ila 105°C) dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 72mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V