ALC80F272EH200
CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F272EH200
ALC80F272EH200 Hakkında
KEMET ALC80F272EH200, 2700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. 105°C'de 9000 saat ömrü garantisinde, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 86 mOhm ESR ve 54 mOhms impedans değerleri ile düşük kayıp özelliğine sahiptir. 100 Hz'de 5.53 A ve 10 kHz'de 9.82 A ripple akım kapasitesi endüstriyel güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve filtre uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 86mOhm @ 100Hz
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V