ALC80F271CD400
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F271CD400
ALC80F271CD400 Hakkında
KEMET tarafından üretilen ALC80F271CD400, 270 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 448mOhm @ 100Hz, empedansı 229 mOhms'dur. Ripple current kapasitesi 1.74 A @ 100Hz ve 5.14 A @ 10kHz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 448mOhm @ 100Hz
Impedance 229 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V