ALC80F241DC450
CAP ALUM 240UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F241DC450
ALC80F241DC450 Hakkında
KEMET ALC80F241DC450, 240 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 541 mOhm ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 5.09 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 541mOhm @ 100Hz
Impedance 311 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V