ALC80F163CB025
CAP ALUM 16000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F163CB
ALC80F163CB025 Hakkında
KEMET ALC80F163CB025, 16000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu komponent, through-hole montajı için radyal, snap-in kasa tasarımıyla üretilmiştir. 7000 saatlik ömür garantisiyle 105°C sıcaklıkta çalışabilir ve -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına dayanıklıdır. ESR değeri 71 mOhm (100 Hz'de) olan bu kondansatör, düşük frekans uygulamalarda 5.61 A ve yüksek frekans uygulamalarda 10 kHz'de 7.27 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, genel amaçlı güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve sinyal düzeltme gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm @ 100Hz
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.27 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V