ALC80F162EL350
CAP ALUM 1600UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F162EL
ALC80F162EL350 Hakkında
KEMET ALC80F162EL350, 1600 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 92mOhm ESR @ 100Hz değerleriyle general purpose uygulamalarda çalışmaya uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında 9000 saat lifetime garanti sunar. 10 kHz'de 11.41A ripple current kapasitesi, düşük frekans uygulamalarından güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerine kadar geniş uygulama alanı vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 100Hz
Impedance 51 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.41 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V