ALC80F162DF200
CAP ALUM 1600UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F162DF200
ALC80F162DF200 Hakkında
KEMET ALC80F162DF200, 1600 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile Through Hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 137 mOhm ESR @ 100Hz ile karakterize edilen bu kondansatör, genel amaçlı güç devre uygulamalarında kullanılır. 105°C sıcaklıkta 8000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 7.94 A ripple akımı kapasitesi, yüksek frekans anahtarlamalı güç kaynakları ve filtreleme işlemleri için uygun hale getirir. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında stabil performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 137mOhm @ 100Hz
Impedance 84 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V