ALC80F131BD450
CAP ALUM 130UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F131BD450
ALC80F131BD450 Hakkında
KEMET tarafından üretilen ALC80F131BD450, 130 µF kapasitanslı ve 450V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In konfigürasyonlu bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ESR değeri 995 mOhm @ 100Hz olup, ripple current kapasitesi 10 kHz'de 3.23A ve 100Hz'de 1.11A'dir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, yüksek voltaj ve güç uygulamalarında kullanılan bir elektrik depolama elemanıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 130 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 995mOhm @ 100Hz
Impedance 571 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.23 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V