ALC80F131BB350
CAP ALUM 130UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F131BB350
ALC80F131BB350 Hakkında
KEMET ALC80F131BB350, 130 µF kapasitansı ve 350V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi kasa ile 3 bacaklı konfigürasyonda sunulmaktadır. 105°C'de 6000 saatlik ömür ve ±20% tolerans değerine sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 1.048Ω, 10kHz'deki dalga akımı 2.62A'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 130 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.048Ohm @ 100Hz
Impedance 549 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V