ALC80F112EH350
CAP ALUM 1100UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F112EH
ALC80F112EH350 Hakkında
KEMET ALC80F112EH350, 1100µF kapasitesi ve 350V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama amaçlı olarak kullanılır. 105°C sıcaklıkta 9000 saatlik ömrü, ±20% toleransı ve 132mOhm ESR değeri ile düşük frekans (100Hz'de 4.26A) ve yüksek frekans (10kHz'de 9.52A) ripple akım yönetimini destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 132mOhm @ 100Hz
Impedance 71 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V