ALC80F112CF200
CAP ALUM 1100UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F112CF
ALC80F112CF200 Hakkında
KEMET ALC80F112CF200, 1100 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 7000 saat ömür süresi (105°C'de) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda çalışır. 192 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -40°C ile +105°C arasında stabil performans gösterir. Yüksek frekans ripple akımı 6.85A (10kHz) ve düşük frekans ripple akımı 3.07A (100Hz) kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 192mOhm @ 100Hz
Impedance 115 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V