ALC80F111CB500
CAP ALUM 110UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F111CB
ALC80F111CB500 Hakkında
KEMET ALC80F111CB500, 110 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj türü ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. 3 lead konfigürasyonuna sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunur. 1.536 Ohm ESR değeri (100 Hz'de) ve 1.059 Ohm impedans ile karakterize edilir. 10 kHz'de 3.04 A, 100 Hz'de 1.11 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 110 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.536Ohm @ 100Hz
Impedance 1.059 Ohms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V