ALC80F102BB100
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80F102BB
ALC80F102BB100 Hakkında
KEMET ALC80F102BB100, 1000 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile radyal lead konfigürasyonunda sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 289 mOhm ESR değeri ve 3.4 A ripple current kapasitesi (10 kHz'de) ile yüksek frekanslı devrelerde etkili çalışır. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 6000 saatlik ömür ürün (105°C'de), endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarına uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 289mOhm @ 100Hz
Impedance 237 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V