ALC80E823FP040
CAP ALUM 82000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E823FP
ALC80E823FP040 Hakkında
KEMET ALC80E823FP040, 82000 µF kapasitanslı, 40V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) kararlı performans gösterir. 10 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine ve 9000 saatlik ömrüne (105°C'de) sahiptir. 20.56 A ripple current kapasitesi (10 kHz) ve 18.33 A (@100 Hz) ile yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. General purpose elektrik ve elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.33 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V