ALC80E822EH100
CAP ALUM 8200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E822EH
ALC80E822EH100 Hakkında
KEMET ALC80E822EH100, 8200 µF kapasitanslı, 100 V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 9000 saat ömür garantisi ile yüksek güvenilirlik sağlar. 43 mOhm ESR ve 36 mOhms empedansı ile düşük serim direnci karakteristiğine sahiptir. 10 kHz'de 10.59 A ve 100 Hz'de 8.65 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.59 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V