ALC80E821EL500
CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80E821EL
ALC80E821EL500 Hakkında
KEMET ALC80E821EL500, 820 µF kapasitanslı, 500V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu komponentin ESR değeri 215 mOhm @ 100Hz ve impedansı 150 mOhms'dir. 9000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% toleranslı olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışabilir. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 9.86 A, 100 Hz'de ise 4.39 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel ekipman ve elektrik motorları gibi yüksek voltaj gerektiren devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 215mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.86 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V