ALC80E752EB063
CAP ALUM 7500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E752EB063
ALC80E752EB063 Hakkında
KEMET ALC80E752EB063, 7500 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. 60 mOhm ESR değeri ve 48 mOhm impedans özellikleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 105°C'de 9000 saat ömür ömrü sunmaktadır. 10 kHz'de 6.95 A ve 100 Hz'de 5.52 A ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 48 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V