ALC80E751DD250
CAP ALUM 750UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E751DD250
ALC80E751DD250 Hakkında
KEMET ALC80E751DD250, 750 µF kapasitansa sahip 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı snap-in radial can pakajında sunulan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) güvenilir çalışma sağlar. 237 mOhm ESR değeri ve 141 mOhms impedansı ile düşük kayıp karakteristiği vardır. 100Hz'de 2.84A, 10kHz'de 6.26A ripple akım kapasitesine sahiptir. 8000 saat ömür garanti (105°C'de) bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 237mOhm @ 100Hz
Impedance 141 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V