ALC80E621DC250
CAP ALUM 620UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E621DC
ALC80E621DC250 Hakkında
KEMET ALC80E621DC250, 620 µF kapasitanslı, 250 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu snap-in tipi radyal kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 8000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. 286 mOhm ESR değeri ve 170 mOhm impedansı ile yüksek frekanslı uygulamalarda (10 kHz'de 5.53 A) ve düşük frekanslı devreler (100 Hz'de 2.5 A) için uygun özelliktedir. Endüstriyel güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 620 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 286mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V