ALC80E511DF400
CAP ALUM 510UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E511DF
ALC80E511DF400 Hakkında
KEMET ALC80E511DF400, 510 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye sabit monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sağlar. 242 mOhm ESR değeri ve 125 mOhms impedansı ile düşük frekans (100 Hz) uygulamalarında 2.74 A, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 7.36 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 510 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 242mOhm @ 100Hz
Impedance 125 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V