ALC80E472DF100
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E472DF100
ALC80E472DF100 Hakkında
KEMET ALC80E472DF100, 4700 µF kapasitanslı, 100 V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında güvenilir performans sunar. 65 mOhm ESR değeri ve 54 mOhms impedanss ile düşük seri direnci sağlar. 8000 saatlık ömür süresine (105°C'de) sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 9.03 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 6.73 A @ 100 Hz kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.03 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.73 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V