ALC80E391EB350
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E391EB
ALC80E391EB350 Hakkında
KEMET ALC80E391EB350, 390 µF kapasiteli 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in 4 lead kasa tipinde üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 364 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 5.17 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı devreleri, filtre uygulamaları ve yüksek gerilim sistemlerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 364mOhm @ 100Hz
Impedance 195 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V