ALC80E362DD100
CAP ALUM 3600UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E362DD100
ALC80E362DD100 Hakkında
KEMET ALC80E362DD100, 3600µF kapasitesi ve 100V rated voltage'a sahip radial can snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt takılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlemlerinde kullanılır. 85mOhm ESR ve 70mOhms impedans değerleriyle düşük frekanslar da dahil olmak üzere stabiliteli performans sağlar. 7.53A @ 10kHz ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 8000 saat ömür garantisiyle endüstriyel ve komersiyel devrelerde güvenli bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.53 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V