ALC80E302DC100
CAP ALUM 3000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E302DC100
ALC80E302DC100 Hakkında
KEMET ALC80E302DC100, 3000 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile Through-Hole uygulamalarında kullanılır. 102 mOhm ESR değeri ve 8000 saat ömür süresi @ 105°C ile yüksek akım uygulamalarında tercih edilir. 6.65 A ripple current kapasitesi @ 10 kHz sayesinde güç kaynakları, inverterler, motor sürücüleri ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 102mOhm @ 100Hz
Impedance 84 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.94 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V