ALC80E241DC450
CAP ALUM 240UF 20% 450V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALC80E241DC450
ALC80E241DC450 Hakkında
KEMET ALC80E241DC450, 240 µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 8000 saatlik çalışma ömrü ile tasarlanmıştır. Düşük ESR değeri (541mOhm @ 100Hz) ile güç kaynakları, amplifikatörler ve yüksek gerilim devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 10 kHz'te 5.09 A ripple akımı taşıyabilir ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 541mOhm @ 100Hz
Impedance 311 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V