ALC80E223EH063
CAP ALUM 22000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E223EH063
ALC80E223EH063 Hakkında
KEMET ALC80E223EH063, 22000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, zener diode paralel devre uygulamaları ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Snap-in radial montaj tipine sahip olup 4 lead konfigürasyonuyla kompakt tasarımlara uyumludur. 9000 saat 105°C yaşam süresi ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 24 mOhm ESR değeri düşük frekans uygulamalarında ve 11.97 A ripple akım kapasitesi yüksek frekans ortamlarında tercih edilmesini sağlar. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.97 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V