ALC80E132EL400
CAP ALUM 1300UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80E132EL
ALC80E132EL400 Hakkında
KEMET ALC80E132EL400, 1300 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 11.34 A riple akım kapasitesine sahip olup, 101 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri vardır. Genel amaçlı uygulamalar, power supply filtreleme, enerji depolama ve gücü pürüzsüzleştirme işlemlerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 101mOhm @ 100Hz
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.07 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V