ALC80D823EH025
CAP ALUM 82000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D823EH
ALC80D823EH025 Hakkında
KEMET ALC80D823EH025 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 82000µF kapasitansa ve 25V rated voltage'a sahip genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sağlar. 20mOhm ESR değeri ve 18mOhm impedansı ile düşük direnç özellikleri sunmaktadır. 100Hz'de 11.85A ve 10kHz'de 13.05A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V