ALC80D751DD250
CAP ALUM 750UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D751DD250
ALC80D751DD250 Hakkında
KEMET ALC80D751DD250, 750 µF kapasitansına sahip radyal snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 237 mOhm ESR @ 100Hz ile karakterize edilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunur. 10 kHz'de 6.26A ve 100 Hz'de 2.84A ripple akımı kaldırabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devre ve gerilim stabilizasyonu uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 237mOhm @ 100Hz
Impedance 141 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.84 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V