ALC80D622CD063
CAP ALUM 6200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D622CD063
ALC80D622CD063 Hakkında
KEMET ALC80D622CD063, 6200 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 57 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de istikrarlı performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 7000 saat yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 8.72 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57mOhm @ 100Hz
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V