ALC80D561EF450
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ALC80D561EF
ALC80D561EF450 Hakkında
KEMET ALC80D561EF450, 560µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB'ye monte edilir. 9000 saatlik ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta çalışır. ESR değeri 240mOhm (@100Hz) ve 7.97A ripple akım (@10kHz) kapasitesi sayesinde güç kaynakları, yüksek gerilim uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanıma uygundur. -40°C ile +105°C arasında güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.97 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V